EDENKI 2017 – Debiut Roku – Zespół MOMENT

19260449_1317290155051632_3791860662241363696_n

✪ A oto wszyscy nasi laureaci 5 Festiwal DISCO POLO Edenki 2017! – Trojany (15-16.06)! 👏
Nagrody przyznaliśmy w 6 kategoriach, każda równie ważna, każda równie emocjonująca – czas więc na małe PODSUMOWANIE!
►Ten tytuł, zawiera w sobie całokształt całorocznej twórczości, poziom zarówno muzyczny, jak i sceniczny, a gdy dorzucić do tego jeszcze osobowość.. nie mógł wygrać nikt inny 🙂 HIT za HITem, niespożyta energia na scenie i złote serca chłopaków sprawiły, że tu wybór mógł być tylko jeden:
🏆 ZESPÓŁ ROKU: ★★ P L A Y B O Y S ★★! (Y) ♪

► Kolejna nagroda to nagroda nie tylko za głos, ale również (jak w przypadku Zespołu Roku) sceniczną charyzmę, reprezentację formacji, oraz podejście do swoich fanów. Jak się poskłada w całość każdy z tych elementów, to wynik układa się w jedno nazwisko – i to w kategorii wokalistów – po raz pierwszy w historii naszego Festiwalu, kobiece:
🏆 WOKALISTKA ROKU: ★★ M A G D A • N A R O Ż N A ★★ [PiM] <3

► Artur to obecnie istna fabryka HITów, nie mogło być więc inaczej.. 🙂 Coś co jak już wejdzie w głowę to wyjść nie chce, nuta która nie dawała nam spokoju miesiącami, a usłyszana w radio, tv lub Klubie, wywoływała przypływ imprezowych endorfin! HIT ostatnich miesięcy, piosenka, dzięki której nie trzeba było nawet specjalnie sprzątać po imprezie, bo za każdym razem zamiatała wszystko:
🏆 PRZEBÓJ ROKU: ★★ “K s i ę ż n i c z k a ★★” [POWER BOY] ♪

► Mówi się, że nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy. A my uważamy, że start jest również ważny i zdecydowanie należy go doceniać! Faktycznie potrafiący śpiewać na żywo (wiecie.. w tych czasach to wcale nie jest takie oczywiste, doceniamy) Adam gościł u nas już kilka razy, gdzie wkupił się w serca naszych klubowiczów premierowym singlem “Zawstydzona”, a hitem “Jesteś Doskonała”, tylko utwierdził nas w przekonaniu, że śledzenie na żywo kariery grupy od samego początku, to był słuszny wybór 🙂
🏆 DEBIUT ROKU: ★★ M O M E N T ★★ ♪

► W pewnych kręgach DJ.ARTI to człowiek-legenda, zasłużony DJ, wpółtwórca pierwszej w Polsce scenicznej formacji klubowej, oraz wielokrotnie doceniany remixer.
Artur Arti obecnie, znany również jako Arthur Lee, razem z Marcin Mackiewicz, młodym, zdolnym, ale już doświadczonym producentem, współtworzą duet producencki na najwyższym poziomie – o czym świadczyć może przekazana z rąk DJ.SEQUENCE’a statuetka w kategorii, którą słyszycie co sobotę na dyskotekowych parkietach 🙂 To właśnie producenci i remixerzy dostarczają Wam coraz to bardziej zaskakujące i oryginalne wersje zarówno tych nowych jak i starszych hitów, nadając lubianym numerom nowy sznyt, oryginalne brzmienie i powiew muzycznej świeżości:
🏆 REMIXER/PRODUCENT ROKU: ★★ D A N C E 2 D I S C O ★★

► Dla wielu najważniejsza nagroda z całego zestawienia – i nie sposób się z tym nie zgodzić – ponieważ jest to nagroda OD WAS! <3 Dziękujemy za udział w ankiecie i oddanie swojego głosu, to również dzięki Wam – z miażdżącą wręcz przewagą – bezapelacyjnie – mogliśmy przyznać tę wyjątkową statuetkę grupie, która otwierała tę listę. Doceniliśmy ich nie tylko my, ale i wy, co tylko potwierdza klasę i siłę chłopaków – a dodatkowym smaczkiem jest fakt, iż jest to w historii naszego Festiwalu, pierwszy raz, gdzie jeden zespół zgarnia dwa trofea na raz – tak jest!
🏆 GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI: ★★ P L A Y B O Y S ★★ <3
_______
👏👏👏 Dziękujemy wszystkim, że byliście kolejny raz razem z nami, dziękujemy za wspólną, festiwalową zabawę – za rok oczywiście widzimy się ponownie, bądźcie gotowi! 💪

 

zródło : https://www.facebook.com/edenklub/?pnref=story

 

19260449_1317290155051632_3791860662241363696_n