Karnawałowa MOC Disco Polo – Tauron Arena Kraków

Karnawałowa-Moc-Disco-Polo-Kraków-2017-46

W minioną sobotę – tj. 4 lutego – w Krakowie odbyła się jedna z największych karnawałowych imprez 201 roku. Tego wieczoru na jednej scenie zaprezentowały swoje przeboje najpopularniejsze gwiazdy muzyki tanecznej takie jak: Boys, MIG, After Party, Defis, Veegas, Pudzian Band, Cliver, Camasutra, Shantel, Markus P oraz artyści sceny „Young Stage”: Alfa Boys, Moment, Spontan, By City, Gentleman’s, Slavers, Zajefajni oraz The Brothers.

„Super impreza, zawsze miałam daleko na takiego typu koncerty, a dziś w Krakowie. Rewelacyjnie się bawiłam”zdradziła nam Karolina z Krakowa. „Cały czas się zastanawiam w czym tkwi sukces tej muzyki i tak sobie myślę, że to właśnie tego typu imprezy nadają muzyce rangi, jestem oczarowany całą tą organizacją, przygotowaniem sceny, świateł. Super koncerty, fajne dziewczyny na scenie, nagłośnienie również rewelacyjne i fajni ludzie na około którzy bawią się super” – relacjonował nam w trakcie imprezy pan Zbigniew.

 

Imprezę poprowadzili Magda Gawlik prezenterka radia VOX FM oraz Jacek Mędrala z Polo TV zabawiając publiczność i zapowiadając zespoły. Podczas wydarzenia w Krakowie prowadzący przekazywali również naszym artystom / zespołom nagrody. Grupa Mig oraz After Party otrzymali srebrny przycisk YouTube oraz diamentową płytę, natomiast złotą płytę od ZPAV otrzymał: Defis, Shantel, Camasutra, Spontan oraz Moment. Platyna powędrowała do grupy Veegas oraz Markusa P. Internetową nagrodę publiczności otrzymał natomiast zespół Boys

Podczas koncertu nie zabrakło dodatkowych atrakcji m.in. wizualizacji, które wyświetlane zostały na trzech równoległych ekranach oraz świateł, efektów specjalnych i co najważniejsze nagłośnienia godnego największych gwiazd zza oceanu.

 

Organizatorzy z ogromną dbałością zadbali o wszystkie, nawet te najmniejsze szczegóły. Logicznie wydzielone strefy, bardzo dobrze oznakowane wyjścia ewakuacyjne, dostępność artystów, służb ratunkowych do tego rozbudowany backstage i strefa VIP – rzadko kiedy udaje się zadbać o te wszystkie aspekty, co w przypadku firmy DWAEM MEDIA GROUP nie sprawiło żadnego problemu. Karnawałowa Moc Przebojów w TAURON Arena Kraków to z pewnością jedna z najlepiej zorganizowanych imprez disco polo, które udało nam się obsługiwać.

Materiał : www.disco-polo.info

 

Karnawałowa-Moc-Disco-Polo-Kraków-2017-46Karnawałowa-Moc-Disco-Polo-Kraków-2017-4216473936_10155017716599294_4398995853354138717_n2526Karnawałowa-Moc-Disco-Polo-Kraków-2017-59Karnawałowa-Moc-Disco-Polo-Kraków-2017-58