podstrona

Zespół MOMENT

Zespół MOMENT

Zespół Moment powstał w styczniu 2016 roku. Debiutując premierową piosenką pt. "Zawstydzona" chłopaki "momentalnie" wdarli się na scenę Disco / Dance.

W marcu na dzeń kobiet wydany został singiel pt. Ty jesteś piękna, a dwa miesiące pozniej nagrany został Klip do piosenki "Jesteś Doskonała" która bije rekordy popularności w sieci. 3 mln wyświetleń w 3 miesiące od premiery na portalu YouTube mówią same za siebie !

Zespół Moment współpracuje z Wydawnictwem Muzycznym FOLK. Premiera telewizyjna Klipów do utworów "Zawstydzona" oraz "Jesteś Doskonała" odbyła się w programie VIPO Disco Polo Hity na kanale POLO TV, gdzie prowadzącym jest znakomita osobowość,człowiek posiadający olbrzymią charyzmę - Wojciech Grodzki.

Teledyski Zespołu MOMENT emitowane są w największych stacjach telewizyjnych i radiowych w Polsce min. POLO TV, Disco Polo Music, Radio VOX, Radio WaWa, Radio Jard, Radio RMF ON

W czerwcu utwór pt."Jesteś Doskonała" zadebiutował w Bestliście Radia VOX FM ! W lipcu piosenka znalazła sie na 3 miejscu w notowaniu Radia RMF ON !

15.07.2016 - Zespół MOMENT wygrał nagrodę główną DISCO POLO STAR na Śląskim Festiwalu Disco Polo, który odbył się po raz pierwszy w Katowicach ( Dolina trzech stawów ), debiutując tym samym na wielkiej scenie.

10.08.2016r. za singiel "Jesteś Doskonała" zespół Moment otrzymał Złotą Płytę. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla artysty przyznawane przez ZPAV.

Kanał na portalu YouTube - MOMENT OFFICIAL - odwiedziło już ponad 5,000,000 osób. Jest jednym z najlepiej rozwijających się kanałów w Polsce.

Zespół przygotowuje kolejne nowości muzyczne.

Warto być razem z nami !

BARTEK


BARTEK - Gitara

Adam


Założycielem grupy jest Adam Jurkowski 03.12.1990r.

Autor tekstów oraz muzyki.

MACIEK


MACIEK - Perkusja